Aplikace hlídající váš menzes

Každá žena to zajisté zná. Poctivě si vede svůj menstruační kalendář, poctivě si zaznamenává, kdy menzes začal, kdy skončil i jak byl silný. Poté co již máte slušnou statistiku vašich dní a téměř s přesností jste schopná určit, kdy měsíčky přijdou znovu, svůj kalendář ztratíte. Následuje obrovské rozhořčení a chtě nechtě musíte založit kalendář nový.
kroužek v kalendáři
V dnešní době, kdy už máme aplikaci na všechno, by v tom byl čert, kdyby neexistovala žádná, která by se vám postarala o ženské problémy. Zajisté vás potěší, když vám oznámím, že taková aplikace existuje a jmenuje se „Můj kalendář“. S touto aplikací svůj kalendář již nikdy neztratíte! Veškerá data si můžete zálohovat a mít k nim přístup z více míst.
Tato světoznámá aplikace, disponuje mnoha možnosti. Můžete si zde navolit, jak dlouhou vaše menstruace trvá, po kolika dnech přichází a dokonce i kdy ovulujete. Následně se sama spustí kalkulačka a budete mít přehled o tom, kdy budete mít další menzes na rok dopředu.
A to není vše! Budete-li si to přát, aplikace vás na možnost začínající menstruace včas upozorní, proto se vám již nikdy nestane, že vyrazíte do práce, či do školy, nepřipravená. Další nespornou výhodou je, že aplikace vám sama bude počítat plodné či neplodné dny. Tuto funkci ocení zejména ženy, které se snaží otěhotnět, nebo ty, které se naopak těhotenství snaží vyhnout.
zabalené vložky
Pokud budete chtít, můžete si do kalendáře zapisovat i mnohé další informace. Můžete si zaznamenat například různé stavy nálad, či zda se vám objevilo akné a v jaké míře. Do kalendáře si můžete zapisovat i svou sexuální aktivitu, ke které si můžete přidat poznámky. Jestliže budete chtít, můžete si zapnout i upozornění na užití antikoncepce.
Všechny data, která do aplikace zadáte, budou vyhodnocena. Následně se můžete podívat na své statistiky a vyvodit si z nich mnohé závěry. Plus je aplikace kompletně v češtině.