Zimní dovolená

Lyžování patří v České republice k velice oblíbeným sportům, a to společně s běžkami. Kdo nikdy v životě tyto sporty nezažil, tak jen těžko pochopí jejich dokonalost. Jen si vezměte, že se necháte vytáhnout lanovkou na vrcholky hor a vidíte ten neuvěřitelný výhled. Tohle panorama je jedno z nejhezčích pohledů. Krajina se zahalená v bílé peřině a všude je nádherný čerství vzduch. Za slunečného počasí jde dohlédnout ohromné vzdálenosti a zasněžené koruny stromů dodávají celému panorama perfektní třešničku na dortu.

Červená Voda

Červená Voda je jedno z nádherných středisek, kde si užijete jak perfektní výhledy, tak spoustu běžeckých tras a sjezdovek. Lyžovat se, zda dá na obou stranách kopce, a to pouze na jeden ski pas. Tudíž, když vyjdete na jedné straně, tak můžete sjet klidně na stranu druhou a měnit si tak sjezdovky, abyste nejezdili furt po stejné. Samozřejmostí je, že si můžete před lyžováním seřídit lyže v místním servise či si je nechat namazat. Také zde pronajímají lyžařské vybavení a mají zde školku pro ty nejmladší. Lanovka vás nahoru vyveze na pohodlných sedačkách, které jsou vyhřívané. Na internetových stránkách se můžete podívat, na aktuální situace na sjezdovkách a také na výšku sněhu. Možné je se podívat i na web kamery, které přímo zabírají sjezdovku. Kamery jsou online a vidíte tak aktuální čas, který je.

Červená Voda

Během roku se v tomto ski areálu pořádá hromada akcí a zábavných programů. Ty jsou určeny jak pro malé děti, tak pro dospělé a je dobré si vybrat termín, kdy se nějaká akce pořádá. Samozřejmostí je občerstvení na svahu a také restaurace. Zde se během lyžování můžete zahřát a dopřát si teplé jídlo.

Pokud jste tedy nikdy nebyli na horách a chcete, aby děti zažily lyžování, tak neváhejte a navštivte Červenou Vodu. Děti si zde užijí spoustu zábavy, zalyžujete si a budete mít nádhernou krajinu na dosah ruky.