Vůz z autopůjčovny si můžete pronajmout i na týden

Dejte raději přednost dovolené v tuzemsku

Na Internetu naleznete celou řadu tipů, kde trávit týdenní dovolenou v tuzemsku. Můžete k tomu využít i služeb nejlevnějších autopůjčoven v Praze Autopůjčovna Urban, které poskytují vozidla pro dlouhodobější pronájmy. Máte tak možnost i v situaci, kdy nejste vlastníkem osobního automobilu, anebo jej máte v servisu, vycestovat kamkoli na území České republiky, aniž byste byli závislí na jízdních řádech autobusové a vlakové hromadné dopravy.

zpětné zrcátko

Proč vůz z autopůjčovny – vozy jsou v perfektním technickém stavu, takže vám odpadají starosti ohledně údržby a všeho, co je s údržbou a servisováním spojeno. Máte k dispozici dálniční známku a asistenční službu v případě technického problému či nehody.

jízda ve městě za deště

Dokonalé soukromí – je obrovský rozdíl cestovat autem kdy chci, jak chci a kam chci, než se trmácet vlakem nebo autobusem, sdílet vozidlo s cizími lidmi a mnohdy cestovat v přeplněném kupé či zcela zaplněném autobusu. Další problém vyvstává v situacích, kdy cestujete do oblasti s omezenou dopravní dostupností, a to je právě téma na další odstavec:

Tipy na výlet a dovolenou – je velmi snadné řídit se doporučeními cestovních kanceláří a hotelů, které propagují ty nejdražší a nejvíce přelidněné lokality. Například chcete-li v létě někam do hor, kde je čistý vzduch, nádherné rozhledy, příjemné počasí a možnost koupání třeba v aquaparku nebo ve volné přírodě, nabídnou vám Pec pod Sněžkou nebo Špindlerův Mlýn. Což takhle to zkusit jinde, kde je možná i atraktivnější prostředí, a kam se budete rádi vracet.

Jizerské hory

Doporučujeme vám Jizerské hory a západní Krkonoše a lokality v Desné, v Tanvaldu, Smržovce, v Josefově Dole, v Albrechticích, v Pasekách nad Jizerou, v Harrachově Ryžovišti, v Rokytnici nad Jizerou či v Maxově. Budete možná překvapeni, jaké možnosti tu budete mít, co se týče turistiky, cyklistiky i dalekých rozhledů do krajiny. Ale hlavně klid a pohodu, bez níž je dovolená spíše stresující honičkou.