Malé, rozkošné, ale především praktické a kvalitní oblečení pro miminka

Když se to narodí, tak z toho nemůžeme spustit oči a nejraději bychom to měli v rukou 24 hodin denně. Postupem času však tato agonie opadne a většina maminek zůstane u „zdravého“ pozorování a dozorování svého děťátka a to včetně dospělosti, ale to už jsem poměrně daleko. Vrátíme se tedy opět na začátek, kdy prožíváme velice intenzivně veškeré emoce a pocity a zjišťujeme, co všechno vlastně na začátek potřebujeme.

Základním vybavením je samozřejmě oblečení pro miminka.

těhotná žena

Jedna z nejdůležitějších věcí, která vás jistě jako první napadne. Oblečení bychom vždy měli vybírat kvalitní, aby byla dodržena takzvaná hygienická nezávadnost produktu. Speciálně novorozenec je totiž extrémně citlivý na jakékoli věci, které bude mít na pokožce, nebo které se jí budou dotýkat, proto je důležité nejenom vybírat poctivé materiály, ale také například prát ve speciálním pracím prášku, abychom novorozence a jeho pokožku neohrozili. V opačném případě by se mu totiž mohla tvořit vyrážka či další podobné neduhy, které bychom stejně museli nějakým způsobem řešit, takže proč přidělávat zbytečně starosti sobě i tomu malému. Pokud vše zvolíme správně, vyhneme se těmto nepříjemným komplikacím a všichni navíc budou spokojení.

nožky miminka

A teď k samotným soupravám. V dnešní době se vyrábí krásné, úžasné a jedinečné motivy, takže je opravdu z čeho vybírat. K dispozici jsou samozřejmě i kompletní soupravy do porodnice a to hned v několika verzích. Pořídit si můžete univerzální tedy neutrální druh, pro případ, že se necháváte překvapit, co to bude, ale najdete zde i motivy pro holčičky i chlapečky.

Souprava do porodnice pro holky může být zbarvená třeba do červena pro kluky třeba do modra, ale ve fantazii se meze nekladou, takže si může pořídit takovou, která se vám zrovna líbí. Najdete je v různých kombinacích. Mohou obsahovat pouze základní například dvě věci nebo potom postupně i další. Existují i šestidílné soupravy. Velice oblíbené jsou pětidílné a mnohé další.