Funkční oblečení

Ať už jste vášnivými sportovci, kteří se sportu věnují na profesionální úrovni nebo jen rekreačně, tak jistě využijete kvalitní funkční oblečení.

Sportovní oblečení je navržené pro různé sporty a do různého počasí. Můžete si vybrat triko a kalhoty ušité přímo pro cyklistiku. Nebo oblečení vhodné na lyže do zimních podmínek či na běh, plavání, cvičení či halové sporty. Sportovní oblečení nikde neškrtí a umožňuje volný pohyb. V nabídce funkčního oblečení si můžete vybrat od úplně prvních spodních vrstev. Můžete si tak vybrat funkční ponožky, kalhotky, spodky, trička, čepice, rukavice a následně na to přidat další vrstvy opět funkčního materiálu.

neomezeny pohyb joga

Velmi univerzálním kusem sportovního oblečení jsou trika. Ty se dají využít jako spodní vrstva při sportech v chladném počasí. Na to se přidají podle potřeby další vrstvy. V létě se triko využije jen jako jedna vrstva. Do chladného počasí na zimní sporty se jako spodní vrstva hodí například funkční triko craft c-store.cz, které je ušito z merino vlny. Triko z merino vlny se dá nosit celoročně, záleží na jeho gramáži. Merino vlna má výborné termoregulační vlastnosti. Dokáže od těla odvádět pot, nestudí, v zimě hřeje a v létě chladí. Je antibakteriální, a tak i při dlouhodobém nošení nezapáchá. Je také velmi prodyšná. Merino vlna je vhodná i na citlivou pokožku. Triko z merino vlny opravdu unosíte po celý rok a na všechny sporty.

cvičení zumba

Můžete zvolit funkční trika i z jiných materiálů. Ať už to je to zmiňovaná merino vlna s příměsí či trika z jiných funkčních tkanin. Trika z nich jsou rychleschnoucí, prodyšná a odvádí pot od těla. Nabídka funkčního oblečení je opravdu veliká a vy tak máte možnost si vybrat různé střihy, které budou postavu buď obepínat nebo budou naopak volnější. Máte možnost zvolit i z mnoha barev a různých provedení. Rozhodně využijete více termoregulačních triček, ale i dalších kusů oblečení. Ale funkční triko je rozhodně jedno z nejdůležitějších, protože udržuje polovinu těla v suchu a vy se tak díky němu budete cítit při jakémkoli sportu velmi komfortně.