Čokoládou po celý rok

Krásně snědá pokožka vždy přiláká pozornost. To je neměnné! Dopracovat se však k řádnému a dlouhotrvajícímu opálení můžete hlavně v létě, po dobu letních dnů. Nebo zvolit lepší alternativu a být jako čokoláda po celý rok. Jak na to? Přece stačí vyrazit do solária.
otevřené solárium.jpg

Chvilka jen pro vás

Návštěva solária může být i odpočinkového charakteru. Podobně, jako když jdete na nehty nebo ke kadeřnici – čekáte v klidu jen na výsledek. „Umělé opálení“ získáte pravidelným docházením, které trvá jen pár minut. Délku si samozřejmě můžete zvolit vy sami, v podstatě záleží jen na tom, jaký odstín chcete, aby měla vaše pokožka.
Nechodí tam jen ženy, ale jeho vymoženosti využívá i řada mužů, kteří vědí, že díky snědé pokožce budou působit sexy a pro ženy naprosto neodolatelně.
opalování ve stínu.jpg

Souměrné opálení na celém těle

I vás už nudí nastavovat si budík k tomu, abyste se nezapomněli v létě na pláži otočit, aby bylo vaše tělo z obou stran stejně opálené? Ve skutečnosti můžete dělat co chcete, vždy se najdou místa, které budou více prosvětlené. Jedná se zejména o záhyby a okolí stehen. Nemluvě o místech, které zakrývají plavky. V soláriu se vám to však nestane. Můžete do něho vstoupit zcela nazí a každý váš záhyb na těle, bude dokonale jednotný. A to už je tedy výhoda, nemyslíte?

Dobrá příprava na léto!

Patříte i vy k těm lidem, kteří mají tu smůlu, že na prvním sluníčku se okamžitě spálí? Je to pravděpodobně z toho důvodu, že vaše tělo nemá žádný „základ“. Ten si můžete zabezpečit právě v soláriu, díky kterému se na sluneční paprsky dobře připravíte. Pak se vám už nestane to, že vaše kůže bude červená a vy se budete muset několik dnů nejen vyhýbat slunci, ale ji i ošetřovat panthenolem.
Dopřejte i vy vašemu tělu přirozené opálení, které bude všude stejné. Z finančního hlediska je to levná záležitost a z toho časového nijak náročná. A v létě si pak můžete užívat jen vody a místo horka na dece – jen studené osvěžení a plavání.