Firma firmě může pomáhat

Vy jste určitě neslyšeli o tom, že si firmy mohou vzájemně pomoci? Třeba právě Vy! Vy potřebujete začít podnikat a jiná firma Vám založení s.r.o. může vyběhat! To je přece skvělá zpráva, nebo snad ne? To víte, že ano!
Jen si představte, čeho všeho můžete být ušetřeni!

podnikání

Takové založení společnosti s ručením omezeným, pro kterou jste se všichni zúčastnění rozhodli, něco stojí. Čas, úsilí, znalost předpisů a pevné nervy.
A kdo by to všechno zvládl? Přece profesionální firma se specializací na zakládání firem s.r.o. To máte ale štěstí, když na takovou firmu narazíte, viďte?

  1. Nemusíte nikam ani chodit. Stačí se domluvit kontaktním formulářem na internetu, nebo telefonicky.
  2. Nebo si sjednejte jen jednu jedinou schůzku. A to byste mohli dát.
  3. No a to je všechno!

To je přece perfektní řešení pro Váš čas, úsilí, znalost předpisů a pevné nervy, nemyslíte?
Důležité tedy v tuto chvíli je, zda víte, co obnáší společnost s ručením omezeným. Protože snadné založení s.r.o. už máte víceméně zařízené!

Vy vlastně víte, co děláte.
Takže Vám je tedy jasné, že nejvyšším orgánem s.r.o. je valná hromada, která vlastně rozhoduje o všem. Že se všichni společníci dělí o společný kapitál a že jím také ručí v případě ztrát a náhrad. Pokud se Vám založená s.r.o. rozjede ve velkém, máte záruku, že ve světě obchodu budete v pozici upřednostňovaných firem, např. ve výběrových řízeních, která si kladou podmínku s.r.o. A to je vážně velká výhoda! Proto jsou takové s.r.o. vyhledávány! Ale toto všechno už jistě dávno znáte. Proto jste dali hlavy dohromady a rozhodli jste se pro založení s.r.o. A když zjišťujete, že ani s takovým rozhodnutím na to nejste sami, pak musíte být přímo nadšení!

konference

Nakonec to nebude tak horké, jak se na první pohled zdálo, viďte? Pět pracovních dní už vydržíte, abyste mohli, jako čerstvě založená s.r.o. začít svou existenci! Tak snad jen poslední věc: Hodně štěstí v novém uspořádání!