Co ženám na mužích nejvíce imponuje?

Pokusme se najít šest mužských vlastností, na které současné ženy kladou při výběru partnera největší důraz:

Pozitivní postoj k životu
Toto životní naladění muže je pro ženy alfou a omegou při hledání partnera. V dnešní době, plné negací a zloby, je tato schopnost klíčová. Muž, který je spokojený se svým životem, kolem sebe šíří dobrou náladu. Bude s ním radost sdílet život. Jeho žena bude mít chuť být tam, kde je on.

Zaujatost pro vztah
Výjimečnost takového muže spočívá v tom, že se ženě dívá během hovoru dívá do očí, protože ho zajímá, co říká. A to nejen na první schůzce, ale i u příležitosti desátého výročí svatby. Nevyhýbá se přímým otázkám a má k rozhovorům aktivní přístup. S takovým mužem chce žena trávit čas.

Věrnost
Třetí nejvíce ceněna vlastnost muže dokáže ze společného života udělat ráj na zemi. Tento typ mužů mluví o ženě a rodině vždy s respektem. A chová se čestně v každé životní situaci. Pokud tato vlastnost muži chybí, iluze, že je změníte, bude cestou do pekel. S takovým mužem je lepší nenavazovat intimnější vztah. Dříve nebo později jeho slabost vyjde najevo.

Zásadovost
Muž, který zůstává věrný svým zásadám, svému slovu a hlavně sám sobě, to vyhrává u žen na celé čáře. Žádné výmluvy – prostě jen činy. Ženy potřebují muže, na kterého se mohou spolehnout a který v nich vzbuzuje respekt. Tento typ muže bude i dobrým tátou pro své děti.

Sebevědomí
Pokud muž sebevědomí postrádá, bude se hroutit při každé problému, který život přinese. Zdravě sebevědomý muž není mistrem světa, ale má jistotu, kým je.

Zodpovědnost k rodině a financím
Důležitá vlastnost každého muže, který když dospěje ví, že nadešel ten správný čas převzít odpovědnost. Nejen za sebe, ale za celou rodinu. Není nic smutnějšího, než pohled na dětinského čtyřicetiletého muže, který si hraje na mladíka.