Jakým krytem zabezpečit mobil Huawei P30 Lite

Jaké pouzdro si vybrat

Kritérií pro výběr obalů a pouzder na mobily je více, tím prvním z nich by asi měla být praktičnost a prostředí, kde telefon využíváme. Je tedy žádoucí chránit přístroj před otřesy, poškrábáním, prachem, vlhkostí a dalšími vlivy hlavně venku, když se s ním pohybujeme v přírodě, když s ním pracujeme na stavbě, anebo aktivně sportujeme. Pro tyto účely existují speciální výrobky, které lze upnout kolem pasu, na ruku, připevnit na rám jízdního kola, anebo jde o pouzdra odolná vůči vodě a vlhkosti, prachotěsná a mrazuvzdorná, odolná i při pádu na zem z větší výšky. Zde ovšem počítejte s vyšší cenou, navíc jde o výrobky, které zakoupíte jen v některých specializovaných obchodech, a nemusí být zrovna kompatibilní s vaším modelem telefonu.

rozbitý mobil

Osvědčený flip – první mobilní telefony se vkládaly do pouzder, jejichž vzhled připomínal vak, bylo to dáno jejich tvarem s malým displejem a tlačítky, ovšem situace se rapidně změnila objevem dotykového displeje. Veškeré operace obstaráváme na ploché desce a tu lze směle přirovnat k malému zápisníku či knížce. Od toho se také odvíjí jeden z nejprodávanějších typů krytů Huawei P30 Lite, a sice tzv. flipu.

mobil v ruce

Flipové pouzdro jakoby symbolicky uzavřelo či zaklopilo mobil předními deskami a tím jej ještě více přiblížilo oné zmiňované knížce. Na první pohled vypadá velmi působivě až luxusně, přitom jej pořídíte za pár desítek korun. Výrobci k jeho zhotovení upřednostňují eko-kůži, je to materiál dostatečně pevný a stabilní, aby chránil přístroj vpředu i vzadu, a z bočních stran zajišťuje ochranu silikonová vanička, která je součástí většiny (ne všech) flipových pouzder.

Můžete si zvolit některou z více barevných variant bez potisku, některé mohou bát opatřené jemným motivem. S takto zabezpečeným telefonem lze směle vyrazit kamkoli, nebude vám dělat ostudu ani na oslavě, ani jinde ve společnosti, např. na večírku nebo na plese.