Pergoly od nás


Všem, kterým bylo dopřáno i těm, kteří se zasloužili vlastní, pílí, štěstím, pracovitostí, či šikovností k tomu, že si splnili sen či přání o vlastním bydlení se zahradou, je vlastní, přizpůsobit zahradu stylu, svého estetického chápání světa a každého jistě potěší ocenění výsledku sousedy, nebo okolím. Jedním z architektonických prvků, které mohou zásadně ovlivnit ráz a vzhled zahrady e pergola. Již při volbě půdorysu a hledání vzorů, se dostanete k nepřebernému množství tvarů pergol, od nejjednodušších se čtvercovým půdorysem, přes mnohoúhlé až oktagonové půdorysy k okrouhlým, či oválným a noha dalším.

pergola

Pak nastává fáze výběru materiálu a zde je mnoho ukazatelů, které ovlivní výsledek. Materiál musí být nejen esteticky pohledný, ale i trvanlivý a v neposlední řadě i cenově dostupný, po konstrukci přichází volba střešní krytiny a jejího zpracování. Vidíte, že toho není málo a proto vám chceme doporučit, obraťte se na nás. Nejenže jsme si těmito problémy prošli již před mnoha lety, ale díky našim kontaktům a množství realizací se dostáváme na ceny materiálu, kterých není maloodběratel schopen. Naši profesionálové s vámi najdou technicky i finančně nejschůdnější řešení. Důležité pro zadavatele je, že cena pergoly je po odsouhlasení investora neboli zadavatele pevně stanovena a vy se vyhnete další nepředvídatelným nákladům. Více informací o ceně za pergoly, najdete na našem webu.zahrada

V případě, že se rozhodnete pro naši spolupráci, projděte si na našich webových stránkách naši nabídku, pro získání ucelené představy o našich možnostech, samozřejmostí je, že nabízíme i související produkty. Je vhodné si uvědomit, že stavba pergoly je v našich zeměpisných šířkách poměrně sezónní záležitost a je tedy vhodné v kontaktním formuláři poznamenat termín plánované realizace. Je zřejmé, že mnohem lépe se nám sestavuje zakázkový plán a samozřejmě i na přípravu kalkulace, přípravy materiálu je nutné mít jistý časový prostor. Vše lze přizpůsobovat individuálně, dle možností zákazníka a je naší firemní filozofií, pomoci nalézt zákazníkovi řešení, které respektuje nejen jeho estetické a užitné požadavky, ale i finanční představy.

Budeme se těšit.