Mužské protiklady ve vztahu ke znamením zvěrokruhu

Rak – muži ve znamení Raka jsou nejvíce zaměření na rodinný život a mateřství. Bývají to nejlepší otcové a považují svou rodinu za prioritu. Obvykle upřednostní partnerku kypřejších tvarů anebo s velkým poprsím či plnými hýžděmi. Jsou pro ně podstatné znaky ženskosti, kdy je předem evolučně dáno, že jejich budoucí manželka porodí a vychová zdravé potomky.
pěkný muž

Blíženci – povahově naprosto odlišní od Raků mohou projevit své vlastnosti i vztahovými extrémy, jako je svazek nebo sex ve třech. Někteří se nebrání ani bisexualitě, Blíženci jsou obecně považováni za nejvíce svobodné znamení, co se týče sexuální energie.

Býk – Býci mohou považovat Blížence za sexuálně zvrhlé. Sami nic takového nevyhledávají a naopak bývají věrní jedné partnerce, kterou mohou považovat za svůj majetek. Jsou to příliš uzemnění lidé na to, aby experimentovali s více lidmi ve vztahu, ovšem jsou to velcí fantasté a kromě orálního sexu je uspokojí i něco netradičního, např. fetišistické praktiky.

Panna – muži v tomto znamení jsou na veřejnosti zdrženliví, ale velmi rádi zkouší netradiční polohy, různé pomůcky a rozhodně se partnerky s nimi v posteli nenudí. Bývají nesmírně vynalézaví a inteligentní a sexuality je pro ně velmi důležitou součástí vztahu. Tito muži také masturbují údajně nejvíce ze všech.
svalnatý plavčík

Váhy – co platí pro Pannu, nevztahuje se na Váhy. Jsou to lidé neobyčejně veselí a šarmantní a za součást sexu považují i slovní projev a tělesný kontakt formou hlazení a mazlení. Ze všech mužů mají největší potřebu kromě překrásných tvarů partnerčina těla vnímat i její jedinečnou vůni, proto je také někdy osloví fetiš v podobě spodního prádla a obuvi.

Štír – největší dobrodružství zažije žena se štírem, ten je ochoten zkusit cokoli, od klasických poloh až po sado-maso a podobné zvrhlosti. Štír totiž neustále zkoumá motiv života a smrti, přechodu na druhý břeh, který je pro něj velkou životní výzvou i v sexualitě.