Velkoobjemové kontejnery


Věděli jste o tom, že IBC kontejnery 1000l si můžete opravdu koupit v jakékoliv velikosti? To znamená v jakémkoliv objemu? Například si můžete IBC kontejner pořídit také v tisícilitrovém vydání. Když jsem tohle řešila, třeba například svému spolumajiteli firmy, tak on ani tomu nemohl uvěřit. A sám dokola opakoval, že tohle vůbec není možné. On měl totiž pouze osmi set litrové IBC kontejnery. Samozřejmě, že vždycky chtěl více, jenomže on mi řekl, že vůbec nikde nemůže sehnat žádné tisícilitrové litrové objemné IBC kontejnery.

Plavba lodí s IBC kontejnery.

Tak jsem svému kamarádovi a zároveň spolumajiteli firmy řekla, že znám jednu kvalitní firmu, která opravdu dbá na kvalitu svých výrobků a která právě má tyto veliké objemové IBC kontejnery. A spolumajitel se mě ihned zeptal, jestli mají IBC kontejnery o objemu tisíc litrů. Řekla jsem mu, že už mu podruhé říkám, že tato firma má opravdu velkoobjemové IBC kontejnery, které my právě potřebujeme. My převážíme zboží, máme opravdu různorodé zboží, máme toho opravdu hodně. Že také potřebujeme naše zboží někde převážet anebo dovážet a také rozvážet potom koncovým zákazníkům nebo také někde skladujeme zboží. A právě naše zboží skladujeme také v IBC kontejnerech.

Velmi pohodlné převážené zboží v kontejnerech.

Měli jsme pouze jenom malé IBC kontejnery, proto jsem já ráda a nejenom můj spolumajitel, ale také hlavně já, že už existují také IBC kontejnery velkoobjemové o objemu tisíc litrů. Věděli jste, že také do těchto IBC kontejnerů nemusíte dávat pouze jenom v hmotné zboží, ale také kapaliny, jako například tekutiny, vodu a podobně? Myslím si, že je to dobře, protože tekutiny se opravdu velice těžce přenáší a převáží, tak je skvělé, že výrobci kontejnerů také myslí na velkoobjemové kontejnery, které jsou o objemu tisíc litrů. Uvidíte sami, že se vám tohle vyplatí a budete s tím velice spokojení. Tisícilitrové IBC kontejnery budou prima volbou.