Šperky podtrhnou krásu

Šperky umí naši osobu velmi příjemně zvýraznit, a proto se hodí jak na společenské akce, tak na běžné nošení. Výjimečné kousky nadchnou opravdu každého.

Šperky podtrhnou krásu

Náušnice

Jedním z vůbec nejvíce nošeným šperkem u žen jsou bezesporu náušnice, které mnohdy nejsou až zas tak moc výrazné, ovšem skutečně nádherně podtrhují rysy obličeje a přidávají na kráse. Pro běžné nošení není problém mít méně výrazné kousky, jenž nekřičí svou výraznější. Pokud se podíváme na v, jejich výběr, tak tam to není až zas tak jednoduché, protože každý tvar obličeje si vyžaduje jiné druhy. Možná se to na první pohled nezdá, ovšem tvar obličeje zde hraje jednu z největších rolí vůbec.

oválné náušnice

U kulatého obličeje se doporučují spíše slzové typy, jež jsou výrazné svým podélným tvarem. K oválnému tvaru obličeje jsou zase přiřazovány oválné typy. Samozřejmě můžou být i různé výjimky, a proto je nejlepší si zajít třeba s kamarádkou do specializované prodejny a vyzkoušet si různé produkty. Nakonec sami uvidíte, že Vám některý z nich opravdu padne do oka. Když to nebude hned napoprvé tak neváhejte, protože nabídka ke široká.

Prsteny

Klasickým šperkem umístěným na rukou je prstýnek, který rozhodně také nesmí chybět pro doladění oblečení. Ovšem prsteny nejsou také jen tak ledajaké a mají své kouzlo, které je opravdu skvělým doplňkem pro jakoukoli příležitost. Designové prsteny jsou opravdu výjimečné a jejich vzhled si zamiluje každý hned na první pohled. Jsou totiž výjimečné tím, že se vyrábí z pravých mušlí.

zlaté prstýnky

A proto jsou originální, kdy každá mušle má jedinečný původ a vzhled. Klidně se do nich ještě může vkládat perla, což je třešnička na dortu celého výrobku. Takovým jedinečným prstýnkem opravdu okolí okouzlíte, protože na rozdíl od klasických prstenů je to něco opravdu výjimečného. Takový prstýnek jen při zamyšlení, že pochází z hlubin dálek, kde je nádherný podmořský svět opravdu přiroste k našemu srdci a pokaždé, když si ho budeme nasazovat, tak za něj budeme rádi, že ho máme a můžeme jej pohodlně všude nosit.