I ženy dovedou mistrně zvednout u mužů testosteron


Zajímá vás, kolik stojí Viagra bez receptu na dobírku? Nebylo by lepší zaměřit se v případě selhávání erekce a poklesu testosteronu na přírodní přípravky? Třeba takový Kotvičník zemní nebo Ashwagandha, ty dovedou udržet potřebnou hormonální rovnováhu a účinně bojovat proti stresovým vlivům, kterým se snažíte vyhýbat, ale nejde to tak snadno.

žena v posteli

Stres je zabiják sexu (a nejen sexu), to je známá věc, a kdo se mu nepostaví, tomu „se nepostaví“. Existují však také antistresové metody, zvyšující testosteron přirozeným způsobem. Kdo tyto triky zná, může jich využít ve prospěch romantického, láskyplného partnerského vztahu.

Vydatný spánek a ranní erekce

Dopřejte si s partnerem vydatnou, sytou, výživnou, ale lehčí večeři (nic smaženého a nejlépe bezmasé jídlo, například cizrnovou pomazánku a zeleninový salát). A pak se jen lehce osprchujte bez mýdla a zalehněte do postele. Spěte u otevřeného okna, abyste dobře větrali, alespoň osm hodin. Vypněte mobil, nesledujte televizi a žádné další rušivé vlivy.

ženská noha

A vlítněte na to ráno kolem osmé, to je testosteron na nejvyšší hodnotě a vaše milování bude stát za to. Nepoužívejte žádné parfémy, ty sex spíše pokazí, než vylepší.

Drážděte mu neobvyklá místa

Možná si to neuvědomujete, ale muži mají také své erotogenní zóny, které uklidňují nervy a posilují touhu po sexu. Jednou z nich je pata na chodidle, stačí ji jemně třít, zde se totiž nachází reflexní masážní body pohlavních orgánů, zvyšující testosteron. A až bude penis zasunutý v pochvě, můžete partnerovi smyslně dráždit svým nehtem na ukazováčku střed jeho pupíku, toto místo dokáže doslova zázraky.

Nechte jej cítit vaši vůni

Testosteron mužům stoupá, ucítí-li vůni vašeho těla, lehce zpoceného, bez parfémů, mýdel, šamponů a dalších syntetických záležitostí. Mnoho mužů velmi vzrušuje ženský pot v podpaží a na chodidlech, dopřejte jim tuto rozkoš a uvidíte, jak získá váš sex vyšší obrátky.