Erotické masáže – to jsou především něžné a slastné doteky

Schází nám doteky

Mužské a ženské tělo se v mnoha ohledech liší a není to pouze o pohlavních znacích a hormonálních záležitostech. Muži přebírají ve společnosti i určitou „hrubou“ sociologickou úlohu, která však pokaždé nekoresponduje s naším nitrem. Každý z nás se totiž cítí být uvnitř bytostí, toužící po lásce, harmonii, a samozřejmě i po něžných dotecích a vnímání rozkoše a blaženosti z blízkosti milujícího partnera.

ženský portrét

Jestliže si to uvědomíme a zapracujeme „na sobě“, pak můžeme prožít i bohatší život, pochopitelně ve smyslu vnitřního bohatství, jemuž se nevyrovná žádné materiální „pozlátko“. K cestě k sobě samému nám může vypomáhat právě sebedůvěra, důvěra v blízkého partnera a nesmírně důležitou složkou tohoto procesu jsou doteky, něha a objímání.

Láskyplné a smyslné doteky nám však v našem současném životě schází. Ačkoli po nich touží každý, nedostává se nám jich tolik, kolik bychom si přáli (a zasloužili). Nemáme na sebe čas, pořád někam spěcháme, honíme termíny, nakupujeme, staráme se o úklid, o svá auta, o bankovní účty, o dům a zahradu, přitom to nejpřirozenější – mazlení a dotýkání se je na opačném konci žebříčku hodnot.

Proč právě erotické masáže

Neměli bychom si je poplést se službami, kde dochází k pohlavnímu styku a uspokojení touto formou – nemají s tím nic společného, dokonce nejde ani o orální sex. Cílem je povznést na vyšší úroveň vnímání sexuální energie, která úzce souvisí právě s doteky, a to nejen na genitáliích. Vyvrcholení pak může být nesrovnatelně příjemnějším a delším prožitkem, než jaký vám poskytne klasický sex.

žena anděl

Rozhodující roli u erotických masáží https://mataharisalon.cz/cs/klasicka-eroticka-masaz hraje důvěra mezi masérkou a klientem, otevření svého nitra, uvolnění a uvědomění si vlastní svobody, nezávislosti a touhy po sblížení s někým na shodné úrovni. Sexuální energie má totiž mnohem vyšší potenciál, než jaký známe z ložnic, kde mnohdy sex přechází do zaběhnutého stereotypu, schází mu fantazie a dostatek pozornosti ze strany obou partnerů.