Československá filmová databáze

Máte rádi filmy? Pokud ano, tak určitě víte, kde najdete recenze úplně všech filmových počinů. Tedy nejen filmů, ale také televizních inscenací, seriálů, dokumentů, případně zfilmovaných divadelních her. Ano mluvíme o československé filmové databázi, které všichni familiérně CSFD.
Webové stránky Česko-Slovenské filmové databáze patří mezi nejnavštěvovanější webové stránky na území České republiky a to hned za giganty jako jsou Google, Seznam a iDnes. Čtvrté místo je opravdu neuvěřitelný úspěch.
Tento projekt slouží jako databáze filmů, televizních pořadů a sociální síť pro milovníky kinematografie. Příspěvky členů a hlavně jejich hodnocení a recenze jsou veřejné a vyhledávané. Když chcete jít do kina, co uděláte? Za á vyhledáte si filmovou recenzi Mirky Spáčilové nebo za bé podíváte se na ČSFD.cz. Bé je správně v devadesáti devíti případech.
barevný film
 

Vítěz Křišťálové lupy

ČSFD.cz provozuje ji firma Poho Media Group s. r. o., založil ji v roce 2001 Martin Pomothy. Je svým způsobem mutací americké IMDb.com (Internet Movie Database).  V určitých ohledech se ovšem liší a v mnoha ohledech je ČSFD.cz na podstatně vyšší úrovni.
filmový pás
ČSFD.cz se velmi často stává mediální partnerem různých filmových akcí a festivalů. Velmi úzce spolupracuje s kiny a distributory. Dokonce v roce 2011 získala první místo v soutěži Křišťálová lupa v kategorii zájmové weby. Pro ty, kteří nevědí, Křišťálová lupa je čtenářská anketa zpravodajského serveru Lupa.cz, která si dala za cíl monitorovat nejzajímavější projekty a služby na Českém internetu.
ČSFD.cz nabízí opravdu velmi rozsáhlou databázi včetně žebříčků, které umožňují specifické výběry. Například si můžete vygenerovat všechny francouzské komedie od roku 2005 do roku 2009, nebo všechny japonské horory od roku 1995 do roku 2018. Každý máme svůj vkus a své filmové priority a tento web je optimálně nastavený pro každého.