Propisky s logem Vaší firmy

Téměř každá firma nebo společnost má nějaký svůj reklamní předmět. Většinou se jedná o něco drobného a praktického, co vaši zákazníci používají téměř každý den. Nejoblíbenějším reklamním předmětem jsou propisky. Na reklamní propisky snadno umístíte logo vaší firmy, její název a případně kontakt.

Psaní

Společnost promodarky.cz vám nabízí nejlevnější reklamní propisky na trhu. Jejich nízká cena ale v žádném případě neznamená nízkou kvalitu, právě naopak. Jedná se o velmi krásné propisky a jejich nabídka je opravdu široká. Nabízí například hliníková kuličková pera a propisky, kovové propisky, plastové propisky, bambusové propisky, nejrůznější tužky a pastelky, ale také rollery a mnoho dalších produktů, včetně pouzder na propisky. nebo například dárkové sady. Cena jednotlivých propisek začíná už někde na dvou korunách. Můžete si samozřejmě vybrat nejrůznější barvy. Velmi oblíbené jsou kovové propisky, které vypadají velmi elegantně. Nabízíme je v elegantních tmavších odstínech, jako je černá, tmavě modrá, tmavě zelená, vínově červená, nebo například tmavě stříbrná. Oblíbené jsou také výraznější odstíny jako žlutá růžová, fialová, nebo světle zelená. Oblíbené jsou také metalické barvy anebo kombinace více materiálů a barev.

Propiska

Samozřejmě vám velmi rádi a ochotně pomůžeme s výběrem propisky a vhodného potisku. Díky našim propiskám s firemním potiskem získáte skvělou reklamu a také drobné dárky. Reklamní propiskou můžete obdarovat nejen své věrné zákazníky, ale také zaměstnance, kolegy anebo obchodní partnery. Máte jistotu, že logo vaší firmy bude mít obdarovaný stále na očích. Navíc propiska je předmět, který potřebuje mít každý člověk téměř stále u sebe.

Neváhejte a podívejte se na naši skvělou nabídku a v případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat. Zajisté společně najdeme to nejlepší řešení pro vás.