Dobrou půjčku můžete získat i bez banky

Vkládali jste velké naděje do půjčky v bance, kde vás odmítli? Nezoufejte! Raději se zamyslete nad tím, jaký byl důvod vašeho neúspěchu, zda by bylo možné s tím něco udělat anebo zda existuje nějaká jiná finanční společnost, která vám ochotně vyjde vstříc.

obchod

Pokud je důvodem vašeho neúspěchu v bance záznam v bankovním anebo v nebankovním registru anebo pokud jde o to, že máte podle bankovních úředníků příliš nízké příjmy na to, aby u vás mohli vyloučit riziko, že budete mít problém se splácením, tak počítejte s tím, že v jiné bance už to zkoušet nemusíte. V takovém případě vás v každém klasickém bankovním domě odmítnou.
Ale to ještě zdaleka neznamená, že byste na potřebnou půjčku měli zapomenout, pouze jde o to, že si ji budete muset vyřídit někde jinde. Ptáte se, kde vám vyjdou vstříc? Přece v nebankovní společnosti!

Nebankovní společnosti se při uskutečňování půjček řídí svými vlastními pravidly, která jsou v tomto směru mnohem vstřícnější. Nízký příjem ani nižší daňové přiznání, stejně jako záznam v bankovním anebo v nebankovním registru tak nemusí vadit. Stačí, když si sjednáte nebankovní hypotéku bez doložení příjmu anebo nebankovní hypotéku bez registru a je to.

Rozdíl bude jen v tom, že tento typ nebankovní hypotéky je zatížen vyšším úrokem než třeba klasická bankovní půjčka anebo nebankovní americká hypotéka v případě, že s příjmy ani se záznamem v registru nemáte problém. Je tedy na místě si vždy řádně promyslet, zda danou půjčku opravdu naléhavě potřebujete a zda budete mít dostatek peněz na její splácení.

mince

Na druhou stranu se jedná o skvělou příležitost získat peníze i v případě, kdy se k vám banky otáčejí zády. A pokud si všechno důkladně promyslíte a naplánujete, tak se nemusíte bát, že byste splácení nezvládli. Doba splatnosti takové nebankovní hypotéky může být nastavena až na třicet let, což je dost času na to vyrovnat všechny závazky.

4.3/5 - (3 votes)